• Prečo práve my?

• - Škola sv. Michala vzniká v centre Bratislavy s cieľom poskytnúť kvalitné a hodnotovo orientované vzdelávanie s katolíckou výchovou detí.
      - Je súkromnou školou rodinného typu s inovatívnymi metódami vzdelávania a moderným prístupom k výučbe.
      - Ponúka vzdelanie za prijateľnú cenu, pričom tretiemu a ďalšiemu dieťaťu z rodiny garantuje štúdium za symbolickú sumu.
      - Zakladateľkou školy je matka troch detí, ktorá si dala za cieľ poskytnúť svojim deťom a ďalším žiakom kvalitnú výchovu a vzdelanie.
      - Škola sa snaží budovať komunitu medzi žiakmi, ich rodičmi a príbuznými, podporovať hlbšie vzťahy a spoločné aktivity
      - V rámci školskej rodiny sa odovzdávajú hodnoty ľudskosti, vzájomnej lásky k blížnemu, nezištnej pomoci a ochote, pričom pedagógovia podporujú kresťanské hodnoty a rešpektujú učenie Katolíckej cirkvi.